• Kategorie
  • Szukaj
  • Kosmetyki i akcesoria dla dzieci

Na świat przyszła nowa istotka? Wiemy, że do opieki nad nią potrzeba wielu akcesoriów. Chcemy pomóc Państwu zadbać o Wasze pociechy, dlatego też proponujemy różne kosmetyki dla niemowląt, jak balsamy i kremy do pielęgnacji wrażliwej skóry maluszków, oraz artykuły higieniczne dla dzieci i mam. Wszystkie produkty powstały na bazie naturalnych składników, a przed wprowadzeniem do sprzedaży przeszły szczegółowe badania, macie więc pewność, że są w pełni bezpieczne dla najmłodszych.

Kremy, mleczka, oliwki i balsamy dla dzieci prosto z natury

Co możemy zaproponować najmłodszym z naszych Klientów? W asortymencie znajdują się kosmetyki dla niemowląt dedykowane do mycia i pielęgnacji skóry. Na sklepowych półkach czekają balsamy, oliwki i kremy dla dzieci, których zadaniem jest odbudowywać naturalną barierę ochronną oraz zapobiegać utracie wody. Kupicie tu również łagodne szampony, mydełka i płyny do kąpieli niepodrażniające nawet najdelikatniejszej skóry. Zbliża się lato? Przydadzą się kremy i balsamy do opalania dla niemowląt z mocnymi filtrami SPF chroniące maluchy przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego.

Artykuły higieniczne i inna akcesoria

W Recepturka oferujemy nie tylko kosmetyki naturalne dla dzieci. W sprzedaży dostępne są także inne przydatne w opiece nad niemowlęciem artykuły, jak pieluchy, gryzaki, szczoteczki do zębów czy chusteczki nawilżanie. Proponujemy również ekologiczne proszki do prania, środki do czyszczenia zabawek czy mycia butelek. Mamom z pewnością przydadzą się wkładki laktacyjne chroniącej ubrania przed zabrudzeniem.