• Kategorie
  • Szukaj
  • Kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji twarzy i ciała dla kobiet.

Drogie Panie, miło nam, że zajrzeliście do naszego sklepu online. Cieszymy się, że wybraliście akurat Recepturkę - możemy zapewnić, że postaramy się, by zakupy należały do udanych!

Proponujemy Wam szeroki wybór kosmetyków naturalnych dla kobiet.

W ofercie znajdują się starannie wyselekcjonowane produkty takich marek, jak si si bee, Oreka, Almara Soap, Sylveco, Biolaven Organic, Ministerstwo Dobrego Mydła, Mokosh, Natur Planet czy Rosada. Jesteśmy pewni, że w bogatym asortymencie znajdziecie wyroby, które pozwolą Wam w sposób kompleksowy zadbać o cerę i włosy.

Co możemy zaproponować?

W naszej ofercie dostępne są różnorodne kosmetyki naturalne dla kobiet. Dużą część asortymentu stanowią produkty dedykowane do pielęgnacji twarzy, jak kremy na dzień i na noc, sera, maski, peelingi, hydrolaty czy olejki. Proponujemy także balsamy do ciała, mydła, płyny do kąpieli, żele pod prysznic oraz do higieny intymnej. Nie zapomnieliśmy również o produktach do włosów - na sklepowych półkach czekają organiczne szampony, odżywki, maski, olejki oraz preparaty do naturalnej koloryzacji kosmyków – ani ekologicznych produktach do czyszczenia zębów.

Organiczne kosmetyki dla kobiet – dlaczego warto je wybrać?

Powodów, by stosować tego typu produkty, jest naprawdę wiele. Główną zaletą kremów, olei, szamponów czy odżywek organicznych dla kobiet jest ich skład: do ich wytworzenia wykorzystywane są naturalne substancje, w formułach zaś braknie chemicznych, nierzadko działających alergizująco, wysuszająco czy podrażniająco dodatków. Produkowane według tradycyjnych receptur dają często lepsze rezultaty niż wyroby ogólnodostępne w drogeriach. Kolejną ich zaletą jest również łagodne działanie. Warto również wiedzieć, że kosmetyków naturalnych nie testuje się na żadnym etapie produkcyjnym na zwierzętach.