Babcia jest Kobietą.

Są Kobiety, które dane jest nam spotkać, które potrafią wpłynąć na nas, zmienić rzekę naszego życia. Bywa, że właśnie taką Osobą jest dla nas Babcia. Babcia może być Inspiracją, Wzorem, Wsparciem, Przyjaciółką, Współtowarzyszką, Partnerką, Autorytetem, Słuchaczem. Czasami trzeba całego życia, żeby znaleźć, czy zbudować dobrą koleżeńską relację. Spotkać Osobę podobną do nas, która być może przeżywała kiedyś identyczne przygody i problemy, która stara się nas akceptować, wspierać, rozumieć, która dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, która potrafi obdarzyć nas troską, opieką i ma dla nas czas. I lubi go z nami spędzać! Nie zawsze mamy wpływ na to, kto został nam dany i postawiony na naszej drodze i nie jest powiedziane, ile mamy razem do przeżycia, ale jeśli uda nam się dzielić smutki, radości wspólne chwile, to na pewno warto ten wspólny czas próbować wykorzystać najlepiej jak potrafimy. Jeśli szukacie prezentu dla Babci, podpowiadamy, co warto wybrać.

Każda z nas pewnie nosi w sobie różne obrazy relacji z innymi Kobietami i również z tymi najważniejszymi w naszym życiu, z którymi wiąże się nasza historia, których jesteśmy częścią i szczęśliwe z nas te, którym udało się zbudować niepowtarzalnie pełną miłości relację z Babcią. Babcią, która być może nauczyła nas czegoś ważnego w życiu, która wyznaczyła nam standardy, która miała swoje przyzwyczajenia i zwyczaje, która potrafiła nam okazać serce i wierzyła w nas i kibicowała nam w nieprawdopodobny sposób. Takim Babciom warto dać to, co same lubimy dostawać. Na przykład roztaczające przyjemny zapach i doskonale nawilżające, naturalne masło do ciała, czy dobrą, inspirującą książkę.

 

Są Babcie, z którymi uwielbiamy spędzać czas. Wspólne chwile, długie rozmowy, wspomnienia i zwierzenia. Takie Babcie, to Prawdziwy Skarb, śpieszmy do Nich z czymś co Je ucieszy i być może przyniesie chwilę przyjemności po długim dniu i będzie początkiem do kolejnej, być może ważnej rozmowy, czyli herbatką stworzoną specjalnie z myślą o Babci. 

 

Dobrze przy okazji też podarować Babci kompres z solą jodowo-bromową, który swoim ciepłem przyniesie ukojenie i ulgę napiętym po całym dniu mięśniom.

 

Nie zawsze jest łatwo pogodzić się z tym, że jest się Babcią. Wydaje się nam, że to przychodzi za wcześnie, że przecież nasze dzieci są jeszcze takie młode, że jesteśmy jeszcze piękne, atrakcyjne, młode, mamy tyle pomysłów, chcemy czuć, że możemy jeszcze zwojować świat, a tu czasami okazuje się, że nasze własne dzieci postanowiły postawić nas przed nowym wyzwaniem i rolą życiową, czyli byciem Babcią. Jeśli jesteście jeszcze młode i możecie dać swojej Babci prezent, to zapewniam Wam, że będzie Jej miło, jak będzie mogła się poczuć jeszcze młodsza, pełna energii, entuzjazmu, poczuje się doceniona i zauważona przez Was, gdy otrzyma naturalne kosmetyki, które dzięki swoim właściwościom i zapachom pozwalają na zrobienie sobie samej prawdziwej przyjemności.

 

Dzień Babci to szczególny i wyjątkowy Dzień, spędźmy go z naszymi Babciami tak jak chcemy, możemy potrafimy, niech będzie najlepiej!